Воскресенье, 23.07.2017, 15:53
Вітаю Вас Гость | RSS

"Решетилівський художній професійний ліцей"

Головна » Архив материалов

Водночас сумом і радістю були наповнені серця працівників та учнів Решетилівського художнього професійного ліцею в день випуску, який пройшов 23 червня 2017 року в центрі рідної Решетилівки. Вже традиційно другий рік художній ліцей збирає друзів та прихильників в Молодіжному сквері для вручення дипломів нашим випускникам. В цьому році серед учнів, яких ми відпустили в доросле життя, є надзвичайно талановиті, обдаровані, розумні випускники, цьому свідчить численна кількість грамот, які були вручені учням в таких номінаціях:

«Містер Веселун» - учень 23 групи з професії «Живописець» Береза В’чеслав;

«Золотий голос ліцею» - учениця 21 групиз професії & ... Читать дальше »

Просмотров: 54 | Добавил: Viktor-lev | Дата: 29.06.2017 | Комментарии (0)

22 та 23 червня 2017 року відбувся захист дипломних робіт випускників Решетилівського художнього професійного ліцею за професіями "Живописець", "Вишивальниця" та "Кравець-вишивальник"

... Читать дальше »

Просмотров: 41 | Добавил: Viktor-lev | Дата: 29.06.2017 | Комментарии (0)

Дякуючи зусиллям колективу ліцею вже завершуються ремонтні роботи у спортивному залі художнього ліцею.

Прикрепления: 1 · 2 · 3
Просмотров: 47 | Добавил: Viktor-lev | Дата: 22.06.2017 | Комментарии (0)

3 червня 2017 року учні та працівники Решетилівського художнього професійного ліцею представляли навчальний заклад на обласному святі "Козацької слави-цілюще джерело" в смт.Козельщина на Шар-горі. До уваги гостей та глядачів був представлений показ "Агенції моделей". Ми щиро вдячні організаторам свята за запрошення!

Прикрепления: 1 · 2 · 3
Просмотров: 38 | Добавил: Viktor-lev | Дата: 15.06.2017 | Комментарии (0)

Решетилівський художній професійний ліцей завжди був яскравим представником таланту та патріотизму. Коли наша держава рухається вперед – ми рухаємося разом з нею, відкриваємо для себе нові грані та активно розвиваємося, тому участь у святі організованому до Дня освіти та науки в м.Полтава 25 травня 2017 року принесла неймовірне задоволення та натхнення на нові звершення.

На виставці працівники та учні художнього ліцею представили нові роботи, взяли участь у конференції, гості свята насолоджувалися виставкою робіт учнів з різних навчальних закладів. Захід відвідала Міністр освіти Гриневич Лілія Михайлівна. Сподіваємося у Лілії Михайлівни залишились тільки приємні спогади про свято.

Розумне та креативне нове покоління вражає, тому виховувати та навчати таких громадян – честь для працівників художнього ліцею.

... Читать дальше »

Просмотров: 33 | Добавил: Viktor-lev | Дата: 15.06.2017 | Комментарии (0)

19 травня 2017 року для учнів та працівників Решетилівського художнього професійного ліцею була проведена лекція та інструктаж з правил пожежної безпеки

Прикрепления: 1 · 2 · 3
Просмотров: 38 | Добавил: Viktor-lev | Дата: 25.05.2017 | Комментарии (0)

Решетилівський художній професійний ліцей ще з моменту заснування є невід’ємною частиною української культури, адже кожного року численні творчі надбання та неповторні вироби славлять рідний край. Ми з величезною любов’ю ставимося до тих ремесел, яких навчаємо, адже доки житиме українська вишивка – доти і житиме наша нація.

От і 18 травня 2017 року учні та майстри Решетилівського художнього професійного ліцею стали учасниками яскравого свята Дня Вишиванки, який проходив у парку «Молодіжний». Учні ліцею дали майстер клас по вишивці для всіх бажаючих, адже вишивка – це етнічний бренд, котрий стає популярніший з кожним днем.

Для учасників свята грали музики українські народні мотиви, всі фотографувалися на згадку біля великої вишиванки. Найбільше гріли серце щасливі посмішки дітей, тому що в такі моменти ми разом творимо наше майбутнє!

... Читать дальше »

Просмотров: 159 | Добавил: Viktor-lev | Дата: 18.05.2017 | Комментарии (0)

17 травня 2017 року на базі нашого ліцею відбулося засідання обласної секції викладачів та майстрів виробничого навчання з професій легкої промисловості на тему: «Використання елементів народної творчості на уроках спеціальних дисциплін при підготовці кваліфікованих робітників з професії «Кравець».

Порядок роботи

засідання обласної секції викладачів та майстрів виробничого навчання

з ... Читать дальше »

Просмотров: 65 | Добавил: Viktor-lev | Дата: 18.05.2017 | Комментарии (0)

Казка Решетилівської весни 2017

6 травня 2017 року вже традиційно в Решетилівці пройшов обласний фестиваль народної творчості «Решетилівська весна», метою якого є популяризація народної творчості, відродження народних традицій, підтримка та розвиток національної культури… Справжнє казкове дійство було представлене для гостей цьогорічного фестивалю та жителів Решетилівки: можна було відвідати різні атракціони, скуштувати різноманітних страв, насолодитися виступами талановитих артистів, прийняти участь у лотереї та випробувати свою удачу. ... Читать дальше »

Просмотров: 79 | Добавил: Viktor-lev | Дата: 18.05.2017 | Комментарии (0)

Ось такі авторські ляльки виготовляє майстер виробничого навчання Решетилівського художнього професійного ліцею Омельченко Валентина Борисівна. Цю красуню Ви зможете придбати на обласному фестивалі народної творчості "Решетилівська весна" 6 травня 2017 року.

Прикрепления: 1
Просмотров: 44 | Добавил: Viktor-lev | Дата: 03.05.2017 | Комментарии (0)

1 2 3 ... 19 20 »
«  Июль 2017  »