Субота, 21.07.2018, 05:10

"Решетилівський художній професійний ліцей"

Звіт директора за 2016-2017 н.р.

ЗВІТ

директора Решетилівського художнього професійного ліцею

Бігун Наталії  Вікторівни за 2016-2017н.р.

на  зборах  трудового колективу та громадськості 29.06.2017р.

Закінчився  черговий  навчальний  рік. Сьогодні  ми зібралися, щоб підвести  підсумки   роботи колективу   ліцею, оцінити діяльність  директора  на посаді  протягом 2016-2017н.р.  і звичайно, намітити  шляхи  розвитку  в  наступному  році.

Мета  наших  зборів:

- Подальше  утвердження   відкритої  і  демократичної  державно-громадської  системи  управління   ліцеєм, поєднання  державного  та   громадського   контролю  за  прозорістю прийняттям  і  виконанням   управлінських   рішень, запровадженням  колегіальної  етики  управлінської  діяльності  в  ліцеї,  що  базується  на    принципах   взаємоповаги   та  позитивної  мотивації.

Як  директор   ліцею   у  своїй    діяльності  протягом  звітного   періоду  я  керувалася  Статутом   ліцею,   правилами   внутрішнього   розпорядку,  посадовими     обов’язками   директора,  контрактом  з  МОН,  законодавством   України,    іншими  нормативними   актами,  що  регламентують    роботу  керівника   ПТНЗ.

Робота  Решетилівського   художнього  професійного   ліцею   була   направлена  на:

- задоволення   потреб   селища  та  області  у кваліфікованих  і конкурентоспроможних   на   ринку   праці  робітниках;

- забезпечення необхідних  умов  функціонування  та  розвитку  ліцею.

В  ліцеї  здійснюється  первинна   підготовка  робітників  високого   рівня   кваліфікації  з   числа  випускників   шкіл  на  базі  базової  середньої   освіти  з  терміном  навчання  три   роки  і  здобуттям  середньої  освіти   і  на  базі  повної  загальної  середньої  освіти  в межах  державного та регіонального  замовлень  за  денною  формою  навчання.

Прийом   абітурієнтів  здійснюється   згідно   Правил   прийому  до  професійно-технічного   навчального   закладу.

Випускникам,   яким   присвоєно   освітньо-кваліфікаційний   рівень,  видається   диплом  «кваліфікованого    робітника»   встановленого   зразка,  атестат  про    повну   загальну    середню   освіту.

За   наслідками   атестації   рішенням   ДАК   від  10.03.11 року №86 надано  ліцензію  на право   професійної   підготовки  з 9 професій   терміном  на 10 років:

Код за

9

ППП,ПТН

30

У  цьому  році  атестовано  ліцей  на  здійснення  повної  загальної середньої  освіти, отримано Свідоцтво про атестацію ЗД №021486 терміном на 10 років.

Ліцей  діє  на  підставі  Статуту, організовує:

- навчально-виробничий  процес  у відповідності розроблених  робочих  навчальних  планів   та  програм;

- харчування учнів (організоване  гаряче  харчування  для  дітей  пільгових  категорій  в  їдальні  ліцею);

- щорічну  атестацію  педагогічних  працівників;

- медичне  обслуговування  учнів  та  співробітників  ліцею (обладнано  медпункт, в якому  працює  медичний   працівник  ліцею);

- стажування  та  підвищення  кваліфікації педагогічних  працівників(протягом 2016-2017н.р. атестовано 7 педпрацівників з них: 1- керівник гуртка, 1-практичний психолог, 1- бібліотекар, 1- майстер в/н, 3 викладача загальноосвітніх дисциплін;

- забезпечуються  заходи з охорони праці;

- спортивну та культурно-масову роботу;

- соціальний захист  учнів,  учнів – сиріт, малозабезпечених,  співробітників.

Вищим  колегіальним   органом  громадського  самоврядування  ліцею  є загальні  збори  трудового   колективу,  рішення   якого  мають  дорадчий  голос.

Природничо-математична, гуманітарна, загально-технічна  та  професійно-теоретична   підготовка   здійснюється  в 5   спеціалізованих  навчальних  кабінетах,  11  виробничих  майстернях  і  проводиться  у  таких    формах:

- різнотипові   уроки,  лекції,  семінари, лабораторно-практичні  заняття;

- учні виконують  індивідуальні  завдання (реферати,  проміжні  та випускні  кваліфікаційні  роботи,  дипломні  роботи);

- навчальні  екскурсії на підприємства  селище  і міста.

Фізична  підготовка  проводиться  в обладнаному  спортивному  залі, стадіоні  у  формі  уроку  фізичного  виховання  та  спортивних    секціях.

Професійно-практична  підготовка  проводиться  у 11 навчальних  майстернях  ліцею.

«  Липень 2018  »
      1