Субота, 18.05.2024, 21:45

Головна » 2013 » Грудень » 20 » Святий Миколай в Художньому ліцеї
Святий Миколай в Художньому ліцеї

Щедрий  Святий  Миколай

На  Україні  день  Святого  Миколая  зимового відзначається особливо  урочисто. Вважається, що  він  захисник  усіх  бідних і знедолених. Та найбільше  його  пошановують  діти,  для   яких  він  почесний  охоронець.

Для  Решетилівського  художнього  професійного  ліцею  день Святого  Миколая  є  особливим,  урочистим  днем. Учні  і майстри навчального  закладу  заздалегідь  готуються  до   цього  дня, бо традиційним   стало  проведення  Миколаївської  виставки – ярмарки  з  нагоди  дня  Миколи  Чудотворця.

Цього   року  цей святковий захід  проходив  у  районному  будинку  культури.  На  першому   поверсі  розмістилися  мистецькі  рукотвори    учнівського  та  педагогічного  колективу.  Усі  учасники  з  піднесеним    настроєм  демонстрували  свої   вироби  та  залюбки  продавали  їх  бажаючим.  Особливістю цьогорічної  ярмарки стало виготовлення учнями ліцею новорічних дитячих костюмів. Багато з яких відвідувачі та працівники ліцею придбали на ярмарці.

А  побачити  і  придбати на ярмарці можна  було  багато  сувенірної  новорічної   продукції  та  виробів,  які  приємно  мати  в кожній  оселі:

новорічні  подарункові  чобітки, прихватки  для  господинь, серветки, оздоблені  ручною  і машинною вишивкою,

фартухи, оздоблені  вишивкою і аплікацією, цукерниці, настольники, дитячий  одяг, вироби з бісеру (дерева, брилочки, вишиті картини),

вироби, плетені  гачком, м´які іграшки, народні   ляльки-мотанки,

баранці – народні  іграшки,

живописці роботи: (олійний живопис, розпис на склі , батік , мальованки, дощечки, розписані пляшки), гобелени, новорічні  костюми, декоровані новорічні ялинки, вироби , оздоблені ручною і машинною  вишивкою ( скатертини, сорочки, блузи , плаття)

Святковий   захід  відвідало  багато  гостей. З привітаннями та солодкими подарунками для дітей пільгових категорій завітали перший  заст. голови РДА Кацітадзе О.О., головний  спеціаліст відділу професійно – технічної освіти Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Закапко Т.І.,  директор ДНЗ Решетилівського професійного аграрного  ліцею імені І.Г.Боровенського Спільна Н.П.  Були  такі, які приходять до нас на кожну  виставку-ярмарку  і  діляться  з нами  своїми   враженнями  та  побажаннями.  Були  і  такі, які  завітали  вперше,  тож  надіємось, що  їм  сподобалось  і вони  прийдуть  до нас  ще. Дуже  вдячні  всім,  хто  розділив  з нами  святкові  хвилини  і святковий дух  виставки-ярмарки.

Директор   Решетилівського  аграрного  ліцею  ім.І.Боровенського  Спільна Н.П.  вручила  від  свого  закладу  чудовий  запашний  коровай  директору  нашого  закладу  Бігун  Наталії  Вікторівні.

Родзинкою  виставки-ярмарки  є  розиграш  святкової  лотереї.  Цього  року  серед  призів, що  розігрувались  були  вишиті  вироби: картини, новорічні  сувеніри,   канцелярські вироби,  солодощі.

Головним  призом  була  мультиварка,  яку  виграла   учениця ІІ курсу Попова Олена.

Ще однією особливістю цьогорічного свята було дарування виготовлених власноруч м’яких іграшок і Новорічного панно учнями 14 групи хворим діткам дитячого відділення Решетилівської ЦРЛ.

Свято  пролетіло   швидко.  Всіх,   хто  не   встиг  чи не зміг  з певних  причин  завітати   на виставку-ярмароку  запрошуємо  відвідати  нас  будь-якого дня,  коли  матимете  нагоду. Будемо  щиро  вам  раді.  І, користуючись нагодою,  запрошуємо випускників 2014 року до нас на навчання.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 819 | Додав: Viktor-lev | Рейтинг: 0.0/0