Субота, 27.04.2024, 09:44

Методична декада

Методичний тиждень -2017  у Решетилівському художньому ліцеї

Відповідно до річного плану роботи ліцею, з метою сприяння розвитку творчості педагогів , обміну інформацією і методами навчання і виховання, пропаганди кращих здобутків, перспективних ідей, щодо підвищення рівня професійної освіти з 23 по 27 жовтня 2017 року в ліцеї проводився методичний тиждень.

В рамках тижня були проведені такі заходи:

-        інформаційна година: «Атестація педагогічних працівників ліцею у

2017-2018 н.р.», проводила методист Леус Л.П.;

• конференція на тему: « Традиції вишивки «Білим по білому» селища Решетилівки, шлях до ЮНЕСКО», проводилась спільно з з українським центром культурних досліджень, м.Київ;
  • виставка технічної творчості учнів;
  • майстер – класи з вишивки та живопису;
  • засідання методичної комісії з професії «Вишивальник», відповідальна голова м/к Голуб С.М.;
  • виховний захід до Дня визволення України від нацистських загарбників, проводила заступник директора з

виховної роботи Плюта О.М.;

• заняття з елементами тренінгу на тему: ««Взаємовідносини викладач – учень:шляхи порозуміння», проводила психолог Шибіко В.М.
  • педагогічні працівники брали участь у засіданнях обласних секцій, організованих НМЦ ПТО у Полтавській області;
  •  приймали  участь у вебінарах, які проводив НМЦ ПТО у Полтавській області.

Під час закриття методичного тижня методист Леус Л.П. проаналізувала проведені заходи і відмітила, що вони дали можливість педпрацівникам поділитися з колегами своїми педагогічними надбаннями та досвідом, отримати нові знання, адже сучасний педагог повинен бути орієнтованим на майбутнє.

МЕТОДИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ У Решетилівському художньому професійному ліцеї

У рамках реалізації єдиної  методичної проблеми НМЦ ПТО у Полтавській області: «Розвиток творчого потенціалу педагогів та учнів як необхідна умова якісної організації освітнього процесу професійно – технічного навчального закладу»,        відповідно до Положення про методичну роботу в професійно – технічному навчальному закладі, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 12.12.2000 №582 та з метою підвищення фахової майстерності педагогічних працівників ліцею, обміну досвідом роботи, поширення перспективного педагогічного досвіду у  період з 07 по 11 листопада 2016 року проведений методичний тиждень.

В програмі тижня були заплановані і проведені різноманітні навчально – методичні заходи :

— засідання методичної комісії з професії «Вишивальник» та «Кравець» (07.11.2016 року);

— виставка навчально – методичної літератури та педагогічних надбань: розробки уроків, виховні заходи, тестові завдання, портфоліо педпрацівників (08.11.2016 року);

-  участь у Всеукраїнській виставці «Кращий твір року» , м.Київ, участь брав викладач спецдисциплін ліцею Вакуленко О.С. (08.11.2016 року);

-  участь ліцею у ярмарці професій організованій Новосанжарським центром зайнятості с.Лелюхівка (09.11.2016 року);

- проведення тренінгу «Торгівля людьми» (09.11.2016 року);

- проведення моніторингу рівня професійної компетентності  педагогічних працівників (анкетування протягом тижня);

- участь у Міжнародній  науково-практичній  конференції на тему:
«Електронний облік: система впорядкування інформації та реєстрації елементів нематеріальної культурної спадщини», (10-11 листопада 2016 року), м.Київ, участь брала майстер виробничого навчання Вакуленко Н.В. спільно з головою Решетилівської РДА Перепелицею Р.М.;

- підведення підсумків тижня

На закритті тижня методист ліцею Леус Л.П. підвела підсумки роботи тижня і відмітила , що всі заходи пройшли на високому організаційному та методичному рівні і дали можливість педагогам поділитися з колегами своїми педагогічними надбаннями та досвідом, отримати нові знання , адже справжній педагог повинен працювати на майбутнє.

«  Квітень 2024  »