Вівторок, 19.03.2024, 05:40

Бібліотека

З 30 вересня по 9 жовтня в Решетилівському художньому професійному ліцеї відбулася декада бібліотек. "Бібліотека –мудра країна знань". Під такою назвою у бібліотеці пройшла декада популяризації бібліотеки, присвячена Всеукраїнському дню бібліотек. Для учнів ліцею було проведено зустріч з письменником нашого Решетилівського краю Віктором Миколайовичем Ставицьким . Він презентував учням дві свої збірки поезії, які нещодавно вийшли з друку «Щоб мрія стала на крило», «До Віри, до Кохання, до Добра» В бібліотеці ліцею було проведено інформаційну годину «Бібліотеки різних часів і народів»

У Решетилівському  художньому професійному ліцеї бібліотека знаходиться в приміщенні гуртожитку, займає36 кв.м. Читальний зал на 10 місць.
        Бібліотекою користуються всі учні ліцею, педагогічні працівники, інші категорії людей, всього  149 читачів. До їх послуг книжковий фонд, який налічує11855 примірників, з яких 499 підручників. У фонді представлені підручники, посібники з професій  за якими навчаються учні, а також література із суспільних, гуманітарних, природознавчих, технічних наук, мистецтва, спорту і художня література. Щорічно до бібліотеки  надходить 10 найменувань періодичних видань.

Разом з класними керівниками, під керівництвом вихователя  проводяться різноманітні заходи. Традиційними стали проведення професійно предметних тижнів. До цих заходів бібліотекарем готуються виставки літератури. Книжкові виставки допомагають учням у доборі необхідної літератури, при підготовці до участі у різних масових заходах, які супроводжуються оглядами, бесідами, консультаціями. Учням надається допомога в написанні рефератів, в оформленні та випуску газет і плакатів.

«  Березень 2024  »