Субота, 25.05.2024, 19:32
Вітаю Вас Гість | RSS

"Решетилівський художній професійний ліцей"

РЕШЕТИЛІВСЬКИЙ    ХУДОЖНІЙ    ПРОФЕСІЙНИЙ    ЛІЦЕЙ      ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ
Меню сайту
Форма входу

Додаток 4

Додаток 4

 

Порядок розгляду оскаржень результатів вступних випробувань

 

У випадку незгоди з результатами конкурсного відбору, вступник або його батьки мають право на оскарження результатів у такому порядку:

− на ім’я голови приймальної комісії подається заява вступника або його батьків (для неповнолітніх) упродовж трьох днів після оголошення результатів;

- під час розгляду заяви сторонні особи, в т.ч. члени відповідних методичних та інших комісій, за виключенням вступника, заява якого розглядається, на засідання приймальної комісії не допускаються. Розгляд кожної заяви проводиться якщо на засіданні приймальної комісії присутні не менше 2/3 членів комісії.

- заява розглядається на засіданні приймальної комісії в день її подання в присутності вступника, але не пізніше наступного дня після її подання. Відсутність вступника на засіданні приймальної комісії не може явитися причиною оскарження рішення приймальної комісії з боку вступника. На засіданні приймальної комісії повинна бути забезпечена спокійна і доброзичлива обстановка. Додаткове опитування вступників при розгляді заяви не допускається. Під час розгляду заяви секретар приймальної комісії веде протокол, де записує всі зауваження членів комісії та висновки. Після закінчення засідання приймальної комісії протокол з висновками щодо оцінки роботи (відповіді) вступника підписується всіма членами приймальної комісії, які приймали участь у засіданні.

− висновки приймальної комісії оголошуються вступнику відразу після закінчення розгляду його роботи (результатів конкурсного відбору), про що особисто вступником робиться відповідний запис у протоколі засідання приймальної комісії. У разі відсутності вступника на засіданні приймальної комісії або відмови з його сторони підписати протокол засідання приймальної комісії секретар комісії здійснює відповідний запис у протокол засідання приймальної комісії.

            За наслідками розгляду заяви комісія має право прийняти одне з трьох рішень:

 - „попередня оцінка вступного іспиту (випробування) відповідає рівню і якості виконаної роботи та не змінюється”;

 - „попередня оцінка вступного іспиту (випробування) не відповідає рівню та якості виконаної роботи та збільшується на ... балів (вказується нова оцінка відповідно до прийнятої системи оцінки вступних випробувань)”;

 - „попередня оцінка вступного іспиту (випробування) не відповідає рівню та якості виконаної роботи та зменшується на ... балів (вказується нова оцінка відповідно до прийнятої системи оцінки вступних випробувань)”;

 Якщо за наслідками розгляду заяви приймальна комісія приймає рішення про зміну результатів попереднього конкурсного відбору, нова оцінка знань вступника виставляється цифрою та прописом спочатку в протоколі приймальної комісії, а потім вносяться відповідні зміни до протоколу іспиту (випробування). Кожна нова оцінка вступного іспиту (випробування) в протоколі  іспиту (випробування) підписується головою приймальної комісії.

            Розгляд кожної заяви повинен продовжуватися не більше однієї академічної години.

            Протоколи приймальної комісії зберігаються в справах Приймальної комісії поточного року.

            Порядок оскарження результатів конкурсного відбору доводиться через засоби наочної агітації (масової інформації) до відома вступників до початку вступних випробувань.

   Щорічна робота приймальної комісії закінчується звітом, якій затверджується на підсумковому засіданні Приймальної комісії Решетилівського художнього професійного ліцею.

 

 

Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Copyright RHPL © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz


Створити безкоштовний сайт на uCoz