Вівторок, 23.04.2024, 09:02

Головна » 2020 » Квітень » 21 » Конкурс «Знай і люби свій край”
Конкурс «Знай і люби свій край”

На виконання планів роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради на 2020рік, відповідно до Положення ,,Про проведення обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва ,,Знай і люби свій край”, затвердженого наказом Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації від 08.07.2019 № 258 та зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 24.07.2019 за
 № 369/3486, 14 лютого 2020 року була проведена обласна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва ,,Знай і люби свій край”

У Виставці-конкурсі взяли участь 342 вихованці з 36 закладів позашкільної освіти та 15 об’єднаних територіальних громад. Діти презентували свою творчість в образотворчому та декоративно-прикладному мистецтвах.

Члени журі відзначили творчий підхід, високий рівень виконавської майстерності учасників, враховуючи викладене, на підставі рішення журі,  за досягнуті успіхи в обласній Виставці-конкурсі були нагороджені переможці дипломами Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради:

Диплом І ступеня

Розділ ,,Графіка”

старша вікова категорія:

Клюшник Анну – ученицю Решетилівського художнього професійного ліцею (майстер виробничого навчання Омельченко Валентина Борисівна).

Розділ ,,Художнє плетіння, ткацтво”

старша вікова категорія:

Снігур Оксану – ученицю Решетилівського художнього професійного ліцею (майстер виробничого навчання Кирпотіна Тетяна Володимирівна).

Розділ ,,Художня вишивка”

старша вікова категорія:

Чумакову Дар’ю – ученицю Решетилівського художнього професійного ліцею (майстер виробничого навчання Коваленко Світлана Анатоліївна).

Диплом ІІІ ступеня

Розділ ,,Живопис”

старша вікова категорія:

Андрушко Марію – ученицю Решетилівського художнього професійного ліцею (майстер виробничого навчання Омельченко Валентина Борисівна).

Вітаємо наших учнів переможців і їх наставників!

Переглядів: 322 | Додав: Viktor-lev | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2020  »