П`ятниця, 26.04.2024, 14:43

Головна » 2015 » Листопад » 12 » Методичний тиждень
Методичний тиждень
План проведення методичного тижня з 02 по 06 листопада 2015 року в Решетилівському художньому професійному ліцеї підготовчий етап У рамках реалізації єдиної методичної проблеми НМЦ ПТО у Полтавській області: «Розвиток творчого потенціалу педагогів та учнів як необхідна умова якісної організації освітнього процесу професійно – технічного навчального закладу». Відповідно до Положення про методичну роботу в професійно – технічному навчальному закладі, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 12.12.2000 №582 та з метою підвищення фахової майстерності педагогічних працівників ліцею, обміну досвідом роботи, поширення перспективного педагогічного досвіду згідно наказу по ліцею від № 220 від 22 жовтня 2015 року. у період з 02 по 06 листопада 2015 року провести методичний тиждень з реалізації єдиної методичної проблеми: «Удосконалення фахової компетентності педагогічних працівників ліцею, як головна умова підвищення якості знань учнів». Проведенню тижня передувала певна робота. На інструктивно – методичній нараді був затверджений план проведення методичного тижня, призначені відповідальні за проведення даних заходів та відкритих уроків в рамках окресленої теми. Педагогічні працівники, які атестуються в цьому році відповідальні за проведення відкритих уроків і інших заходів. План заходів і відповідальні за їх проведення додається: основний етап 02 листопада 2015 року (Модуль 1) 1. Усний журнал: «Україна – це наша доля». Відповідальна бібліотекар Зінченко Л.Г. Під час проведення зазначеного заходу бібліотекарем була поставлена мета: допомогти учням дізнатися більше про рідну землю, перейнятися повагою до історичного минулого; навчити учнів любити, поважати свою Батьківщину, її історію; закріпити знання про державні та народні символи України; розширити знання учнів про права і свободи людини в Україні, про відомих земляків; розвивати вміння аргументувати значущість конституційних обов’язків громадян, громадянські якості; виховувати в учнів повагу до державних символів, свідомого громадянина, почуття патріотизму, національної свідомості, любов до рідного слова, яка і була досягнута по завершенню заходу. 2. Виховна година на тему: « Процвітай, українська мово, заохочуй красою нас! Що багатший твій слів запас, легше вибрати влучне слово». Відповідальна: класний керівник – Козлова В.В. 03 листопада 2015 року (Модуль 2) 1. Проведення відкритого уроку по технології виконання художніх робіт на тему: «Технологія виконання витинанки» Відповідальний : викладач Вакуленко О.С. 2. Проведення екскурсій для учнів шкіл району і області. Відповідальна: методист Леус Л.П. 04 листопада 2015 року (Модуль 3) 1. Проведення відкритого уроку з УДМ на тему: «Складання заяви, пропозиції» Відповідальна: викладач вищої категорії Козлова В.В. 05 листопада 2015 року (Модуль 4) 1. Проведення виставки методичних напрацювань. Відповідальна: методист Леус Л.П. 2. Проведення засідання методичної комісії з професій вишивальник, кравець та закрійник. Відповідальна: голова м/к , викладач І категорії Голуб С.М. 06 листопада 2015 року (Модуль 5 ) 1. ІІІ Міжнародний конгрес «Етнодизайн у контексті українського національного відродження та європейської інтеграції. 2. Психологічний тест «Пульсар» з метою визначення якостей колективу педпрацівників ліцею. Перегляд відеоролика «Каждому ребенку нужен лидер». Відповідальна : психолог Шибіко В.М. 3. Підведення підсумків. Відповідальна: методист Леус Л.П. Присутні на цих заходах педпрацівники, зазначали високий рівень підготовки, їх значущість для підвищення професійної майстерності педагогів, а найоголовніше: відкриті уроки і виховні години довели, що тільки у тісній співпраці викладача, майстра в/н і учнів можливо досягти високих результатів.
Переглядів: 616 | Додав: Viktor-lev | Рейтинг: 5.0/1
1 українка
пророблено багато роботи ! молодці! та не зупиняйтеся !

«  Листопад 2015  »