План проведення
методичного тижня з 02 по 06 листопада 2015 року
в Решетилівському художньому професійному ліцеї
підготовчий етап
У рамках реалізації єдиної методичної проблеми НМЦ ПТО у Полтавській області: «Розвиток творчого потенціалу педагогів та учнів як необхідна умова якісної організації освітнього процесу професійно – технічного навчального закладу». Відповідно до Положення про методичну роботу в професійно – технічному навчальному закладі, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 12.12.2000 №582 та з метою підвищення фахової майстерності педагогічних працівників ліцею, обміну досвідом роботи, поширення перспективного педагогічного досвіду згідно наказу по ліцею від № 220 від 22 жовтня 2015 року.
у період з 02 по 06 листопада 2015 року провести методичний тиждень з реалізації єдиної методичної проблеми: «Удосконалення фахової компетентності педагогічних працівників ліцею, як головна умова підвищення якості знань учнів».
Проведенню тижня передувала певна робота. На інструктивно – методичній нараді був затверджений план проведення методичного тижня, призначені відповідальні за проведення даних заходів та відкритих уроків в рамках окресленої теми. Педагогічні працівники, які атестуються в цьому році відповідальні за проведення відкритих уроків і інших заходів. План заходів і відповідальні за їх проведення додається:
основний етап
02 листопада 2015 року (Модуль 1)
1. Усний журнал: «Україна – це наша доля».
Відповідальна бібліотекар Зінченко Л.Г.
Під час проведення зазначеного заходу бібліотекарем була поставлена мета:
допомогти учням дізнатися більше про рідну землю, перейнятися повагою до історичного минулого; навчити учнів любити, поважати свою Батьківщину, її історію; закріпити знання про державні та народні символи України; розширити знання учнів про права і свободи людини в Україні, про відомих земляків; розвивати вміння аргументувати значущість конституційних обов’язків громадян, громадянські якості; виховувати в учнів повагу до державних символів, свідомого громадянина, почуття патріотизму, національної свідомості, любов до рідного слова, яка і була досягнута по завершенню заходу.2. Виховна година на тему: « Процвітай, українська мово, заохочуй красою нас! Що багатший твій слів запас, легше вибрати влучне слово».
Відповідальна: класний керівник – Козлова В.В.03 листопада 2015 року (Модуль 2)
1. Проведення відкритого уроку по технології виконання художніх робіт на тему: «Технологія виконання витинанки»
Відповідальний : викладач Вакуленко О.С.2. Проведення екскурсій для учнів шкіл району і області.
Відповідальна: методист Леус Л.П. 04 листопада 2015 року (Модуль 3)
1. Проведення відкритого уроку з УДМ на тему: «Складання заяви, пропозиції»
Відповідальна: викладач вищої категорії Козлова В.В.
05 листопада 2015 року (Модуль 4)
1. Проведення виставки методичних напрацювань.
Відповідальна: методист Леус Л.П.
2. Проведення засідання методичної комісії з професій вишивальник, кравець та закрійник.
Відповідальна: голова м/к , викладач І категорії Голуб С.М.
06 листопада 2015 року (Модуль 5 )
1. ІІІ Міжнародний конгрес «Етнодизайн у контексті українського національного відродження та європейської інтеграції.
2. Психологічний тест «Пульсар» з метою визначення якостей колективу педпрацівників ліцею.
Перегляд відеоролика «Каждому ребенку нужен лидер».
Відповідальна : психолог Шибіко В.М.
3. Підведення підсумків.
Відповідальна: методист Леус Л.П.
Присутні на цих заходах педпрацівники, зазначали високий рівень підготовки, їх значущість для підвищення професійної майстерності педагогів, а найоголовніше: відкриті уроки і виховні години довели, що тільки у тісній співпраці викладача, майстра в/н і учнів можливо досягти високих результатів.