Середа, 24.04.2024, 18:22

Головна » 2017 » Вересень » 24 » Початок нового 2017 - 2018 навчального року
Початок нового 2017 - 2018 навчального року

1 вересня 2017 року Решетилівський художній професійний ліцей зустрів черговий навчальний рік.

Початок навчального року, здавалося б, звичайна щорічна подія, але для вчителів та учнів цей перший день осені постає в пам'яті відлунням шкільного дзвоника і початком сходження до вершини країни Знань. На щастя дощова погода не завадила провести свято в теплій і дружні атмосфері, адже цього дня  ліцей став домівкою для 42 першокурсників.

Під час урочистої лінійки щирі слова вітань на адресу усіх причетних до свята лунали з уст заступника директора з виховної роботи Плюти Ольги Миколаївни. Від  імені другокурсників до всіх звернулася одна з найкращих  учениць навчального закладу Ельвіра Різник та зачитала наказ – заповідь для першокурсників.

До привітань долучився і заступник голови районної ради Бережний Віктор Олександрович, який щиро привітав учнів зі святом. Методист з навчальної роботи Леус Людмила Петрівна  зачитала наказ про зарахування учнів нового набору. Напрочуд емоційною та щирою була промова методиста з виховного напрямку НМЦ ПТО в Полтавській області Левади Лідії Михайлівни, яка  привітала майстрів, викладачів та учнів з тим що технологія виконання вишивки «білим по білому» включена до Національного переліку нематеріальної культурної спадщини України та подякувала, за максимум докладених зусиль в підготовці до свята і нового навчального року директора ліцею Бігун Наталію Вікторівну.

Перший спільний урок був присвячений  темі «Європа – цивілізаційний вибір України», який провела працівник  районної бібліотеки Рагуліна Олена Олегівна, учні з цікавістю переглядали відеоматеріали та приймали активну участь у вікторині.

Всім вам і кожному ми бажаємо завжди йти тільки уперед:  до перемог, до визнання, до світоча своїх мрій! Будьте уважними учнями, щирими друзями та гідними людьми!

Переглядів: 565 | Додав: polga250574 | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2017  »