П`ятниця, 26.04.2024, 20:50

Головна » 2016 » Червень » 30 » Випуск -2016 у Решетилівському художньому професійному ліцеї
Випуск -2016 у Решетилівському художньому професійному ліцеї

Ось і відлунав випускний у художньому ліцеї, котрий в цьому році є особливим, адже пройшов святково у молодіжному сквері селища Решетилівка, що надалі буде нашою традицією. 53 випускника, отримавши професії вишивальник, кравець, закрійник, живописець, килимар пішли у доросле життя.

Відсвяткувати випускний зібралися учні, батьки, знайомі, друзі, колектив ліцею, пересічні перехожі. Було організовано виставку нових випускних робіт учнів. Для гостей співали найкращі виконавці Решетилівщини. Урочистості в художньому ліцеї пройшли в атмосфері любові, поваги та трішечки смутку, адже ми прощалися з талановитими учнями, але в одночас серце наповнюється радістю за достойне нове поколінння, яке буде творити майбутнє нашої держави.

Приємною несподіванкою для нас став подарунок – кондиціонер для майстерні з ручної вишивки, від народного депутата Верховної Ради України Кулинича Олега Івановича, який нещодавно побував у ліцеї.

Решетилівський художній професійний ліцей не один рік виховує справжніх патріотів своєї неньки України. Цьогорічна випускниця 23 групи Білаш Марія Олександрівна, уродженка села Пащенки Решетилівського району, 1995 року народження вирішила присвятити себе службі в зоні АТО.

Марія здобула професію «Живописець, килимар», але поклик серця відданого патріота є сильнішим. Дівчина, навчаючись в художньому ліцеї постійно приймала участь в організації та проведенні заходів з національно – патріотичного виховання. На випускній церемонії урочисто випускницю привітали голова районної державної адміністрації Перепелиця Роман Миколайович та голова районної ради Писаренко Іван Васильович.

Рідкістю серед молоді в наш час є така самовідданість, чітка громадянська позиція - свідомо служити на благо України. Ми щиро пишаємось нашою вихованкою та бажаємо Марії здоров’я, наснаги, успіху та благополуччя!

Заст директора з виховної роботи Омельченко В.М.

Переглядів: 647 | Додав: Viktor-lev | Рейтинг: 5.0/1
«  Червень 2016  »