П`ятниця, 29.03.2024, 08:10

Головна » 2017 » Червень » 29 » Випускний в ліцеї 2017
Випускний в ліцеї 2017

Водночас сумом і радістю були наповнені серця працівників та учнів Решетилівського художнього професійного ліцею в день випуску, який пройшов 23 червня 2017 року в центрі рідної Решетилівки. Вже традиційно другий рік художній ліцей збирає друзів та прихильників в Молодіжному сквері для вручення дипломів нашим випускникам. В цьому році серед учнів, яких ми відпустили в доросле життя, є надзвичайно талановиті, обдаровані, розумні випускники, цьому свідчить численна кількість грамот, які були вручені учням в таких номінаціях:

«Містер Веселун» - учень 23 групи з професії «Живописець» Береза В’чеслав;

«Золотий голос ліцею» - учениця 21 групиз професії «Вищивальниця» Барсук Уляна; також Уляна була нагороджена дипломом лауреата другого ступеня в обласному огляді-конкурсі «Нове покоління».

«Актив ліцею» - учні 23 групи з професії «Живописець» Срібна Ріна та Маштабрика Ярослав;

20 випускників отримали похвальні листи за успіхи у вивченні професії.

Яскраве свято нікого не залишило байдужим, адже дитячий спів, танці та сміх не могли не зачарувати жителів та гостей Решетилівки. На протязі випускного для глядачів діяла виставка дипломних робіт наших учнів, облаштована фотозона, організована концертна програма, де гості могли насолодитися творчістю Пасічного Юрія Петровича, Кісенко Марини і звичайно наших випускників. Почесними гостями свята були перший заступник голови Решетилівської районної державної адміністрації Черкун Іван Павлович, начальник сектору культури та туризму Решетилівської РДА Гудзь Світлана Василівна. Надзвичайно приємно було почути теплі слова від ветерана педагогічної ниви, члена Національної спілки художників України, Національної спілки майстрів народного мистецтва України Пілюгіної Лариси Михайлівни.

В кінці випускного балу випускники 2017 року разом зі своїми майстрами відпустили в небо велику листівку із зізнаннями в любові дорогому та коханому ліцею, це був надзвичайно зворушливий момент, який закарбується в пам’яті на все життя. Ми безмежно пишаємось цьогорічними випускниками, в їхніх очах палає жага до життя та любов до обраної професії. Тож ми бажаємо Вам, наші дорогі, легкої життєвої дороги, здоров’я, щастя та мирного неба над головою!!!

Переглядів: 723 | Додав: Viktor-lev | Рейтинг: 5.0/1
«  Червень 2017  »