Вівторок, 19.03.2024, 07:48

Головна » 2018 » Лютий » 13 » Візит Сагач Галини Михайлівни до Решетилівського художнього професійного ліцею
Візит Сагач Галини Михайлівни до Решетилівського художнього професійного ліцею

12 лютого 2018 року в Решетилівському художньому професійному ліцеї для учнів та викладачів були проведені лекції Сагач Галини Михайлівни- доктор педагогічних наук, доктор теології, доктор філософії (Словацька Республіка), професор, академік Академії наук вищої освіти України, академік Міжнародної педагогічної академії, Академік Міжнародної академії акмеологічних наук, академік Міжнародної академії фундаментальних основ буття, академік Міжнародної академії богословських наук, проректор Всеукраїнського народного університету українознавства імені Григорія Сковороди, координатор філій народного університету імені Григорія Сковороди (м. Херсон, м. Миколаїв, Закарпаття,), член правління Українського Фонду культури, член Національної спілки журналістів України, член асоціації письменників Національної спілки письменників України.

Галина Михайлівна – відомий і плідний учений, перший у Незалежній Україні доктор наук із риторики; почесний доктор Національного університету «Острозька академія»; почесний професор Хмельницького національного університету, почесний професор Міжнародної кадрової академії. Працювала першим проректором Київського інституту соціокультурних зв’язків імені святої княгині Ольги. Засновниця і очільниця Всеукраїнської Авторської Школи Красномовства «Златоуст» на засадах християнської етики. Під її науковим керівництвом захищено 14 кандидатських дисертацій у різних областях України та за кордоном.

Вона є ініціатором та співатором концепції інтегративного предмета «Християнська етика» для системи освіти України. Стажувалася за кордоном – у 30 країнах світу (зокрема, в Англії, Франції, Данії, Польщі, Італії, Росії, Білорусі, Канаді, Чехії, Словаччині тощо), де її називають княгинею риторики, творцем софориторики, українським Златоустом, златоустою Галиною, співачкою українського золотослова, творцем Риторики Любові та ін.

Галина Михайлівна – координатор освітніх програм «Україна – Данія», «Україна-Словаччина». Освітяни Данії та країн СНД за кращу промову коронували її як «Міс світу». Успішно розвиває педагогічне, ділове, політичне, дипломатичне, соціально-побутове, екстремальне й духовне красномовство з елементами гомілетики (церковно-богословського красномовства). Консультує з проблем красномовства політичну й ділову еліту держави, державних службовців, творчу інтелігенцію.

Сагач Галина Михайлівна – плідний вчений. Автор понад 500 публікацій з проблем риторики, педагогіки, педагогічної риторики, зв’язків із громадськістю, в тому числі кількох десятків книг, зокрема, унікального 10-томного видання «Вибраних праць» з риторики, педагогіки, гомілетики, теології, духовно-морального виховання особистості, а також яскравих есе про паломництво за благодаттю у різні країни світу.

За визначний подвижницький внесок у національне та державне відродження України, вагомий вклад у створення школи українського красномовства Сагач Г.М. є лауреатом премії Тараса Шевченка Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, лауреатом премії Тараса Шевченка Всеукраїнського благодійного культурно-наукового фонду Тараса Шевченка; премії «Малиновий дзвін душі» Міністерства освіти і науки України, Всеукраїнського педагогічного товариства ім. Григорія Ващенка, редакції Всеукраїнського громадсько-політичного тижневика «Освіта», Спілки викладачів вищої школи та науковців України, Творчої спілки вчителів України; лауреатом Міжнародної премії імені Григорія Сковороди.

Ухвалами Президії Академії наук Вищої школи України у 2002 році їй присуджено першу премію за працю «Риторика» (номінація: навчальний посібник), у 2004 році – нагороджено відзнакою князя Ярослава Мудрого за значний здобуток у галузі науки і техніки. Сагач Г.М. – кавалер ордена Святої Варвари, ордена Святої рівноапостольної княгині Ольги ІІ ступеня, нагороджена медаллю «Різдво Христове - 2000» ІІ ступеня. Сагач Г.М. нагороджена медаллю «За подвижництво в культурі», медаллю «За вірність заповітам Кобзаря» Українським Фондом Культури. Відмінник освіти України, краща освітянка 1999 року. Має Подяку Президента України, Грамоту Блаженнійшого Володимира (Сабодана), Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви, має Грамоту Королівського посольства Данії та Фонду «НСА 2005», є володарем Золотого диплому академіка Міжнародної академії фундаментальних основ буття. Нагороджена нагрудним «Знаком Пошани» мерією м. Києва, орденом Всеукраїнського козацького війська «Золотим козацьким хрестом», орденом Українського козацтва ІV ступеня «Віра», почесною відзнакою Козацького товариства міста-героя Києва – медаллю «Берегиня Козацького роду». Нагороджена золотою медаллю товариства «Знання» України.

Ліцеїстам був представлений фільм "Ода квітці" ( https://www.youtube.com/watch?v=V-FfhTn1DDE ) . А також Галина Михайлівна відвідала музейну кімнату ліцею, де подарувала свої літературні видання для ліцейної бібліотеки.

Переглядів: 543 | Додав: Viktor-lev | Рейтинг: 5.0/1
«  Лютий 2018  »