Середа, 24.04.2024, 20:59

Головна » 2016 » Жовтень » 25 » Збереження і продовження народних традицій на творчості Надії Несторівни Бабенко

З метою популяризації народних традицій та естетичного виховання учнівської молоді 19 жовтня 2016 року для учнів Решетилівської ЗОШ I-II  ступенів працівниками Решетилівського художнього професійного ліцею був проведений виховний захід з елементами майстер класу «Збереження і продовження народних традицій на творчості Надії Несторівни Бабенко». Учні мали унікальну можливість доторкнутися до прекрасного, перейняти найкращі традиції української вишивки, килимарства та живопису, які плекала у своїй творчості Бабенко Надія Несторівна – художник декоративного мистецтва у галузі художнього ткацтва, заслужена майстриня народної творчості України, лауреат Державної премії України імені Тараса Шевченка, член спілки майстрів народного мистецтва.

Спочатку для присутніх був продемонстрований фільм про заслужену мисткиню, де сама Надія Несторівна відкрила сторінки своєї біографії та творчості. У виставковій залі ЦКД «Оберіг», де й досі триває ювілейна виставка Надії Несторівни були проведені високопрофесійні майстер класи, які для гостей проводили найкращі майстри, справжні знавці своєї справи та надзвичайно талановиті люди: майстер виробничого навчання Решетилівського художнього професійного ліцею Вакуленко Надія Вікторівна, викладач Тушко Юлія Сергіївна та син Надії Несторівни – Бабенко Олександр Олексійович.

Вкотре переконуємося, що Надії Несторівні вдалося започаткувати ті вічні і прекрасні традиції, що передаються із покоління в покоління та прославляють наш рідний край.

Переглядів: 608 | Додав: Viktor-lev | Рейтинг: 5.0/1
1 StevenBlef
http://loveawake.ru - Знакомства Екатеринбург, Наталья, 41 год - Знакомства на Loveawake.Ru

«  Жовтень 2016  »