14 лютого 2015 року працівники ліцею організували та провели разом з учням похід до річки. Куцевол Віктор Іванович провів цікаві зимові змагання в яких приймали участь як діти так і викладачі. Після чого було частування смачною, гарячою юшкою, та ще багато різноманітної їжі. Всі ми із задоволенням провели цей вихідний день на свіжому повітрі в хорошій, дружній та теплій атмосфері.
![](http://resh-hud-lic.ucoz.net/_nw/0/s30688590.jpg)
...
Читати далі »