|
Головна » 2015 » Квітень » 30
У рамках проведення щорічної акції "За чисте довкілля" у Решетилівському професійному художньому ліцеї 24 квітня 2015 року було проведено день благоустрою території.
Було впорядковано і приведено в належний стан територію біля обох навчальних корпусів та гуртожитку, бідбілені дерева і бордюри, впорядковані клумби. Працівники ліцею закупили і посадили 10 плодових і 15 декоративних дерев. А також працівники взяли участь у впорядкуванні закріпленої за ліцеєм території соснового лісу селища Решетилівка.
![](http://resh-hud-lic.ucoz.net/_nw/0/s55716325.jpg)
.
.
...
Читати далі »
Переглядів:
695
|
Додав:
Viktor-lev
|
Дата:
30.04.2015
|
| |
|
|
| | |