|
Головна » 2018 » Березень » 15
Нещодавно викладачі та учні Решетилівського художнього професійного ліцею відвідали Решетилівський історичний музей XX століття, де Кісіль Юрій Миколайович провів захоплюючу екскурсію музеєм, та показав історичні памятки Решетилівщини.
![](/_nw/2/s96135661.jpg)
Переглядів:
460
|
Додав:
Viktor-lev
|
Дата:
15.03.2018
|
|
14 березня в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Гоголя відбулися урочистості з нагоди Дня українського добровольця.
Решетилівський художній професійний ліцей теж взяв участь в даному заході представивши роботи учнів та майстрів. Вироби оздоблені ручною і машинною вишивкою демонстрували дівчата з модельного агентства.
![](/_nw/2/s79354109.jpg)
![](/_nw/2/s94232615.jpg)
...
Читати далі »
Переглядів:
450
|
Додав:
Viktor-lev
|
Дата:
15.03.2018
|
| |
|
|
| | |